Hakkımızda

Bugün, ülkemizin enerji tedariği güvenliği, enerjide dışa bağımlılığı ve fosil yakıtlardan elde edilen enerjinin çevre üzerindeki etkisi her zaman olduğundan daha fazla düşünmemiz gereken konular olmuştur.

Fenom Enerji, arge süreci sonunda 2014 yılında tüketicilere yenilenebilir enerji alanında profesyonel çözümler üretmek ve enerji verimliliği danışmanlığı sunmak üzere kurulmuş olup, bir mühendislik-danışmanlık firması olarak bu alanlarda en iyi hizmeti sunmak için arge çalışmalarını Pamukkale Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde sürdürmektedir..

Fotovoltaik enerji sektöründe, arazi ve çatı uygulamalı lisanslı ve lisanssız projeler geliştiren; şebekeye bağlı ve şebekeden bağımsız çözümler üreten bir EPC firmasıdır.

LED aydınlatma sektöründe yine küçük-büyük her türlü ihtiyaç için ürün tedariği ve kurulum yapmaktadır.

 

Hizmetlerimiz

Vizyonumuz
Sonsuz enerji kaynağı Güneş’ten en ileri teknolojiyi kullanarak güvenli  ve çevreye dost enerji üretimine hizmet eden, enerjinin tasarruflu kullanım bilincini çağın gereksinimlerine örtüşen şekilde sürekli ayakta tutan ve bu bilince hizmet eden ürünlerin tedariğini sağlayan dünya lideri bir marka olmak.

Misyonumuz
Dünya çapında; Güneş enerjisi üretim tesisi kurulumları gerçekleştirmek ve tasarruflu enerji tüketimi bilincine hizmet eden çevreye dost ileri teknoloji ürünlerin tedariğini sağlamak.

Değerlerimiz
Dürüstlükten ayrılmamanın, kaliteden ödün vermemenin,  çevreye dost  ve ahlaklı hizmet etmenin gerekliliklerinin çizdiği sınırdan çıkmamak düsturumuzdur.

 

Ticari Bilgiler

Ünvan: FENOM ENERJİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK TAAHHÜT DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres: PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ B-BLOK Z15 PAMUKKALE / DENİZLİ

Vergi Dairesi / No: PAMUKKALE / 3850634617

Mersis No: 0385063461700014

İletişim (Contact)


TeknokentKOSGEB